Duszpasterstwo Wiernych Tradycji Łacińskiej
Archidiecezji Częstochowskiej


Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Sześćdziesiątnicy

7 lutego 2021

  1. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek Służby Bożej nie będzie. W pozostałe dni tygodnia bez zmian codziennie o godz. 7:00.
  2. We czwartek święto Objawienia się Matki Bożej w Lourdes.
  3. W piątek o godz. 18:00 spotkanie i wykład formacyjny w Dolinie Miłosierdzia. Ciąg dalszy wykładu o środkach rozwinięcia kultu.
  4. Dawniej ta niedziela była ostatnim dniem w którym jedzono mięso, od jutra aż do Wielkanocy już go nie jedzono – do czego i my zachęcamy – stąd tradycyjna nazwa tej niedzieli „mięsopustna”.
Intencja mszy:
 
7 II   –
Za Ś.P. Jana i Genowefę Jończyk
8 II   –
O mądrość, świętość i męstwo dla kapłanów i naszego Biskupa.
9 II   –
W intencji księży z Instytutu Dobrego Pasterza i świętość dla nich.
10 II   –
Dziękczynno błagalna do Boga Ojca przez moc Krwi Przenajdroższej za przyczyną MB Bolesnej i całego Dworu niebieskiego o wiarę, nadzieję, miłość i zgodę w rodzinie Bartnickich prosząc o łaskę spowiedzi i powrót na łono Kościoła i radość życia wiecznego dla przodków obu stron.
11 II   –
Za Ś.P. Krystynę i Witolda
12 II   –
Do Boga Ojca przez przyczynę MB Bolesnej i Jej Niepokalanego Serca w intencji dusz czyśćcowych, które najciężej cierpią z znikąd ratunku nie mają.
13 II   –
Dziękczynno błagalna do Boga Ojca i dla zbawienia dusz w czyśćcu cierpiących za wstawiennictwem MB Miłosierdzia i przez Jej Niepokalane Serce, za obojętność, pogardę i niewierność wynagradzając Bogu cnotą miłość NMP
14 II   –
Za Ś.P. Krzysztofa

 

(opublikowano:7 lutego 2021)

Kontakt:
ks. Leszek Królikowski IBP
xlkga@wp.pl

Adres do korespondencji:
ul. O. A. Kordeckiego 49
42-226 Częstochowa